Aktuality z činnosti PMS

01.05.2003

Otvírání Chlumu

 
Řícený dóm. Fotil statečný Surikata, který se přitom šíleně ušpinil a roztrhl si kalhoty.MartinM MartinM, tetínský jeskyňář: 
 "
Prvního května pořádá každoročně ZO 1-06 ČSS - Speleologický klub Praha tak zvané Otvírání Chlumu. Mimo akcí pro děti i dospělé je možno navštívit jinak uzamčené jeskyně Srbskou a Netopýří. Akce se účastnil i slavný král montanistů Surikata. Pokusil se vlézt do Srbské jeskyně, příšerně se ušpinil, roztrhl si kalhoty a o jeskyních od té chvíle hovořil velmi, velmi nepěkně.
Surikata Surikata CM, král montanistů,  PMS:
 "Opravdu jsem si roztrhl kalhoty, hnusně jsem se ušpinil a zjistil, že lezení do jeskyní pro mne rozhodně není. Je to neuvěřitelně nepohodlné, nebezpečné a komplikované. Samé slizké plazivky, kluzké komíny, klouzavé blátivé kameny. Ten, kdo tyhle jeskyně tvořil, rozhodně vůbec neuvažoval o tom, že by do nich  někdy chtěli lézt takoví pašáci, jako jsem já. Už mne tam nikdo neuvidí
." 

 

"Vem mne do Superklubu", žadonil Laco Lahoda na Surikatovi. "Tak ukaž, jestli umíš lézt po laně", podmínil přijetí král montanistů. Jak Laco leze, vidíte na snímku.

Dolní vchod do Srbských jeskyní. Těmito dveřmi prošel statečný Surikata, slezl po žebříku smrti, došel do Dračího dómu, ušpinil se a roztrhl si kalhoty.  


Řícený dóm. Fotil statečný Surikata, který se přitom šíleně ušpinil a roztrhl si kalhoty.


Řícený dóm. Fotil statečný Surikata, který se přitom šíleně ušpinil a roztrhl si kalhoty.

Aktuální snímky Říceného dómu v  Srbských jeskyních. Sem odvážně vlezl slavný Surikata - bývalý  člen ZO 1-06 Speleologického klubu Praha, ušpinil se a roztrhl si kalhoty.Václav Cílek PMS. Václav Cílek, PMS:
"Na Otvírání Chlumu jste mohili potkat slavného krále montanistů Surikatu, Karla Ryšánka, Ika, Kameňáka, MartinaM, Dallilu, Eose, Laca Lahodu a mnoho dalších. Statečný Surikata odvážně vešel do Dračího dómu, příšerně se ušpinil a katastrofálním způsobem si roztrhl kalhoty. Členové Speleoklubu Kladno se pro usilovné cvičení ve Speově cvičném dole na Chlum nedostavili."